Clubkampioenschap: gedrang aan de top

In de derde ronde van het ratingtoernooi om het kampioenschap van LSV deden drie jeugdschakers goede zaken. Thomas van Veelen hield op bord 1 met enige moeite Jacques Huijzer op remise, Evander Kwee versloeg Daan Smit en Jayan Budjhawan won van routinier Hans Kofoed. Overige uitslagen: Anton Bakhuijsen-Christa de Vries, 1-0; Henk Prins-Konrad Groen, 0-1; Ray Bakker-Dick Stapersma, 0-1. Aan de leiding gaan Jacques Huijzer, Evander Kwee, Thomas van Veelen en Anton Bakhuijsen, allen met 2,5 uit 3. Nieuwsbericht 2012 nr 37 van 3 dec. 2012 (TD)

Geplaatst in Interne competitie
1 Reactie op “Clubkampioenschap: gedrang aan de top
  1. Appreciate your genuinely indeed thoughtful as well as for using this kind of awesome issues millions of individuals are really eager to understand about.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*