Competitie 2018/2019 periode 1

Rangschikking na Ronde 5 – 12-10-2018 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Michiel Pos55005,01111,511,50155023011500
2Eric Booij53113,51212,56,00165016271650
3Serge Johanns42113,00-213,55,25133115881302
4Evander Kwee31112,5-1-112,54,00146214521463
5Tom Draisma41122,00114,03,50171114511741
6Konrad Groen30212,01112,04,25150714981509
7Kevin Kammler00001,00012,56,2514151415
8Peter Zwaan00001,00012,56,2512851285
9Henk Prins00001,00012,56,2512751275
10Klaas Kooistra20021,0019,52,2514817221500
11Tom Puijpe40040,5-2-214,50,2513206791347

Partijen in Ronde 5 – 12-10-2018.

1Michiel PosTom Puijpe1-0
2Eric BooijSerge Johanns½-½
3Konrad GroenEvander Kwee½-½

Afwezig

Tom DraismaAfw met bericht
Klaas KooistraAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht

Partijen in Ronde 4 – 5-10-2018.

1Tom DraismaMichiel Pos0-1
2Eric BooijKonrad Groen1-0
3Klaas KooistraSerge Johanns0-1
4Evander KweeTom Puijpe1-0

Afwezig

Kevin KammlerAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht

Partijen in Ronde 3 – 28-9-2018.

1Serge JohannsMichiel Pos0-1
2Konrad GroenTom Draisma½-½
3Tom PuijpeEric Booij0-1

Afwezig

Klaas KooistraAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht

Partijen in Ronde 2 – 21-9-2018.

1Michiel PosEric Booij1-0
2Tom DraismaKlaas Kooistra1-0

Afwezig

Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Serge JohannsAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht

Partijen in Ronde 1 – 14-9-2018.

1Eric BooijTom Draisma1-0
2Michiel PosEvander Kwee1-0
3Serge JohannsTom Puijpe1-0

Afwezig

Klaas KooistraAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*