Competitie 2018/2019 periode 3

Rangschikking na Ronde 6 – 22-3-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Michiel Pos63304,5-1-119,513,75182417411830
2Eric Booij53114,01218,510,75165517121645
3Dick Stapersma63123,52118,08,50154516251530
4Tom Draisma32013,0-1-219,510,25167216591672
5Evander Kwee30302,50120,010,00147016801460
6Tom Puijpe21102,51119,010,25135122411338
7Konrad Groen31112,50-118,58,00152516621519
8Klaas Kooistra51041,5-1-117,52,25141912661441
9Serge Johanns51041,5-1-117,02,75134613471349
10Ismaël Zarour00001,00018,09,0014901490
11Kevin Kammler00001,00018,09,0014151415
12Henk Prins00001,00018,09,0012751275
13Mukund Katpatal20021,00112,54,0014706341493

Partijen in Ronde 6 – 22-3-2019.

1Evander KweeMichiel Pos½-½
2Dick StapersmaSerge Johanns1-0
3Tom PuijpeKlaas Kooistra1-0

Afwezig

Ismaël ZarourAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Tom DraismaAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht
Eric BooijAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht

Partijen in Ronde 5 – 15-3-2019.

1Eric BooijDick Stapersma0-1
2Michiel PosKonrad Groen1-0
3Klaas KooistraTom Draisma0-1

Afwezig

Ismaël ZarourAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht
Serge JohannsAfw met bericht

Partijen in Ronde 4 – 8-3-2019.

1Eric BooijTom Draisma1-0
2Dick StapersmaMichiel Pos0-1
3Serge JohannsKlaas Kooistra0-1

Afwezig

Ismaël ZarourAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht

Partijen in Ronde 3 – 1-3-2019.

1Michiel PosTom Puijpe½-½R
2Serge JohannsEric Booij0-1
3Evander KweeKonrad Groen½-½R
4Dick StapersmaKlaas Kooistra1-0

Afwezig

Tom DraismaAfw met bericht
Ismaël ZarourAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht

Partijen in Ronde 2 – 15-2-2019.

1Eric BooijMichiel Pos½-½
2Tom DraismaDick Stapersma1-0
3Mukund KatpatalSerge Johanns0-1

Afwezig

Ismaël ZarourAfw met bericht
Klaas KooistraAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht

Partijen in Ronde 1 – 8-2-2019.

1Michiel PosSerge Johanns1-0
2Klaas KooistraEric Booij0-1
3Dick StapersmaEvander Kwee½-½
4Konrad GroenMukund Katpatal1-0

Afwezig

Tom DraismaAfw met bericht
Ismaël ZarourAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*