Competitie 2020/2021 periode 1

Partijen in Ronde 5 – 15-11-2019.

1René VerheesenEric Booij½-½
2Akshaj KatpatalDick Stapersma1-0
3Konrad GroenKlaas Kooistra1-0

Afwezig

Tom DraismaAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht
Nelis van TilburgAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht

Rangschikking na Ronde 5 – 15-11-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Eric Booij42203,50-114,09,00167718101661
2René Verheesen52303,51212,07,50173816861741
3Dick Stapersma52213,0-1-213,58,50168615471698
4Konrad Groen52122,51113,55,25153915321539
5Akshaj Katpatal41031,50213,03,75129513401296
6Kevin Kammler21011,50-112,05,25116014971147
7Evander Kwee10101,01112,06,00144712621452
8Klaas Kooistra20111,0-2-211,04,25126413051262
9Tom Draisma00000,50012,56,2516621662
10Nelis van Tilburg20020,50111,52,25149013011500

Partijen in Ronde 4 – 1-11-2019.

1Eric BooijDick Stapersma½-½
2René VerheesenKonrad Groen½-½
3Evander KweeKlaas Kooistra½-½

Partijen in Ronde 3 – 18-10-2019.

1Dick StapersmaKonrad Groen1-0
2Nelis van TilburgRené Verheesen0-1
3Akshaj KatpatalKevin Kammler0-1

Partijen in Ronde 2 – 11-10-2019.

1Konrad GroenEric Booij0-1
2Kevin KammlerDick Stapersma0-1
3René VerheesenAkshaj Katpatal1-0

Partijen in Ronde 1 – 04-10-2018.

1Eric BooijNelis van Tilburg1-0
2Konrad GroenAkshaj Katpatal1-0
3Dick StapersmaRené Verheesen½-½

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*