Competitie 2020/2021 periode 1

Partijen in Ronde 6 – 6-12-2019.

1Eric BooijAkshaj Katpatal1-0
2Klaas KooistraRene Verheesen0-1
3Dick StapersmaNelis van Tilburg1-0
4Kevin KammlerKonrad Groen0-1

Afwezig

Tom DraismaAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht

Rangschikking na Ronde 6 – 06-12-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Eric Booij53204,51119,513,00167917961661
2Rene Verheesen63304,50-117,011,00173916841741
3Dick Stapersma63214,00118,012,00169116011698
4Konrad Groen63123,50-119,08,25154115261539
5Akshaj Katpatal51041,5-1-120,54,75129313161296
6Kevin Kammler31021,51116,55,25115813911147
7Evander Kwee10101,01117,08,50144712621452
8Klaas Kooistra30121,0-1117,04,50126212981262
9Tom Draisma00000,50018,09,001662 1662
10Nelis van Tilburg30030,5-1-117,52,25148513001500

Partijen in Ronde 5 – 15-11-2019.

1René VerheesenEric Booij½-½
2Akshaj KatpatalDick Stapersma1-0
3Konrad GroenKlaas Kooistra1-0

Partijen in Ronde 4 – 1-11-2019.

1Eric BooijDick Stapersma½-½
2René VerheesenKonrad Groen½-½
3Evander KweeKlaas Kooistra½-½

Partijen in Ronde 3 – 18-10-2019.

1Dick StapersmaKonrad Groen1-0
2Nelis van TilburgRené Verheesen0-1
3Akshaj KatpatalKevin Kammler0-1

Partijen in Ronde 2 – 11-10-2019.

1Konrad GroenEric Booij0-1
2Kevin KammlerDick Stapersma0-1
3René VerheesenAkshaj Katpatal1-0

Partijen in Ronde 1 – 04-10-2018.

1Eric BooijNelis van Tilburg1-0
2Konrad GroenAkshaj Katpatal1-0
3Dick StapersmaRené Verheesen½-½

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*