Competitie 2018/2019 periode 2

Rangschikking na Ronde 6 – 1-2-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Michiel Pos55005,5-1-117,014,25183023201814
2Dick Stapersma33004,01221,514,75153022941500
3Eric Booij42023,00121,08,00164515891650
4Konrad Groen32013,0-1-119,08,25151916621507
5Serge Johanns52032,5-1-116,54,25134914991331
6Tom Draisma52032,51-114,03,75167213861711
7Tom Puijpe11002,0-1-120,011,25133825111320
8Rene de Wind11002,0-1-118,09,25150922811500
9Evander Kwee10012,01118,06,25146010141462
10Kevin Kammler00001,00018,09,0014151415
11Peter Zwaan00001,00018,09,0012851285
12Henk Prins00001,00018,09,0012751275
13Ismaël Zarour10011,01117,06,2514907001500
14Mukund Katpatal20021,00116,04,0014939621500
15Klaas Kooistra50050,51118,00,2514417731481

Partijen in Ronde 6 – 1-2-2019.

1Klaas KooistraMichiel Pos0-1
2Dick StapersmaSerge Johanns1-0
3Eric BooijTom Draisma1-0

Afwezig

Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Rene de WindAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht
Ismaël ZarourAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht

Partijen in Ronde 5 – 18-1-2019.

1Michiel PosKonrad Groen1-0
2Dick StapersmaEric Booij1-0
3Serge JohannsKlaas Kooistra1-0

Afwezig

Tom DraismaAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Rene de WindAfw met bericht
Ismaël ZarourAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht

Partijen in Ronde 4 – 11-1-2019.

1Eric BooijMichiel Pos0-1
2Ismaël ZarourDick Stapersma0-1
3Tom DraismaKlaas Kooistra1-0

Afwezig

Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Rene de WindAfw met bericht
Serge JohannsAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht

Partijen in Ronde 3 – 7-12-2018.

1Evander KweeMichiel Pos0-1
2Serge JohannsEric Booij0-1
3Mukund KatpatalTom Draisma0-1

Afwezig

Kevin KammlerAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Rene de WindAfw met bericht
Klaas KooistraAfw met bericht
Konrad GroenAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Dick StapersmaGeen lid
Ismaël ZarourGeen lid

Partijen in Ronde 2 – 23-11-2018.

1Konrad GroenSerge Johanns1-0
2Michiel PosMukund Katpatal1-0
3Tom DraismaTom Puijpe0-1
4Klaas KooistraRene de Wind0-1

Afwezig

Eric BooijAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Evander KweeBye
Dick StapersmaGeen lid
Ismaël ZarourGeen lid

Partijen in Ronde 1 – 9-11-2018.

1Tom DraismaSerge Johanns0-1
2Klaas KooistraKonrad Groen0-1

Afwezig

Michiel PosAfw met bericht
Eric BooijAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Peter ZwaanAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Rene de WindGeen lid
Mukund KatpatalGeen lid
Dick StapersmaGeen lid
Ismaël ZarourGeen lid

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*