Competitie 2018/2019 periode 4

Rangschikking na Ronde 5 – 14-6-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Michiel Pos54104,51113,012,50183119051824
2Konrad Groen43014,00113,57,25153916641525
3Serge Johanns32013,0-1-114,57,00137317331346
4Eric Booij32013,01214,06,50166117161655
5Tom Draisma42023,00-112,54,25166215771672
6Dick Stapersma42022,50-112,04,75154315231545
7Tom Puijpe21012,00-112,55,25135914981351
8Klaas Kooistra40131,5-2-214,52,75141012991419
9Kevin Kammler00001,00012,56,2514151415
10Henk Prins00001,00012,56,2512751275
11Akshaj Katpatal10011,01111,54,0012967251300
12Evander Kwee20021,00-110,02,2514527091470
13Mukund Katpatal20021,0019,52,2514527121470

Partijen in Ronde 5 – 14-6-2019.

1Michiel PosSerge Johanns1-0
2Konrad GroenKlaas Kooistra1-0
3Eric BooijDick Stapersma1-0

Afwezig

Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht
Akshaj KatpatalAfw met bericht
Tom DraismaBye

Partijen in Ronde 4 – 17-5-2019.

1Eric BooijMichiel Pos0-1
2Akshaj KatpatalKonrad Groen0-1
3Dick StapersmaKlaas Kooistra1-0
4Mukund KatpatalTom Draisma0-1

Afwezig

Kevin KammlerAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Serge JohannsAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Evander KweeAfw met bericht

Partijen in Ronde 3 – 10-5-2019.

1Michiel PosKonrad Groen1-0
2Klaas KooistraEric Booij0-1
3Tom DraismaEvander Kwee1-0

Afwezig

Kevin KammlerAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Dick StapersmaAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht
Tom PuijpeAfw met bericht
Serge JohannsAfw met bericht
Akshaj KatpatalGeen lid

Partijen in Ronde 2 – 12-4-2019.

1Konrad GroenTom Puijpe1-0
2Serge JohannsDick Stapersma1-0
3Tom DraismaMichiel Pos0-1

Afwezig

Evander KweeAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Eric BooijAfw met bericht
Mukund KatpatalAfw met bericht
Klaas KooistraBye
Akshaj KatpatalGeen lid

Partijen in Ronde 1 – 5-4-2019.

1Michiel PosKlaas Kooistra½-½
2Dick StapersmaTom Draisma1-0
3Evander KweeSerge Johanns0-1
4Tom PuijpeMukund Katpatal1-0

Afwezig

Eric BooijAfw met bericht
Kevin KammlerAfw met bericht
Henk PrinsAfw met bericht
Konrad GroenBye
Akshaj KatpatalGeen lid

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*